EVENTY

Ile kosztuje udział w wydarzeniu?

Wydarzenia są bezpłatne. Wspólnie z Pracodawcami organizujemy dla Ciebie najciekawsze eventy na iście studenckich warunkach.

Czy muszę się zarejestrować, żeby wziąć udział?

Tak, rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa. Zapisując się na wydarzenie dostajesz gwarancję wejścia na event. Dzięki temu, że mamy do Ciebie kontakt, jesteśmy w stanie wysłać Ci informacje o ewentualnych zmianach w harmonogramie i podesłać niezbędne materiały.

Czy każdy może wziąć udział w wydarzeniu?

Tak, choć tematyka wydarzeń dedykowana jest osobom, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy lub dopiero do tego się przygotowują.

Gdzie znajdę potwierdzenie rejestracji na wydarzenie?

Potwierdzenie rejestracji trafi do Ciebie maila, z którego dokonałeś rejestracji. W przypadku braku wiadomości warto sprawdzić folder „Spam”, a gdy korzystasz z Gmaila, wiadomość najprawdopodobniej wylądowała w folderze „Oferty” lub „Powiadomienia”.

Czy potrzebuję mieć jakieś potwierdzenie ze sobą w dniu wydarzenia?

Nie potrzebujesz. Osoby wpuszczające na wydarzenie posiadają pełną listę zarejestrowanych uczestników. Wystarczy, że odhaczysz się przy wejściu.

Czy można przyjść na wydarzenie za kogoś?

Nie ma możliwości oddania rezerwacji miejsca innej osobie, natomiast podczas każdego eventu prowadzona jest lista rezerwowa. W momencie zwolnienia miejsca, pierwsza osoba z listy dostaje zaproszenie na wydarzenie.

Czy będzie powtórka wydarzenia?

Część wydarzeń stanowi część całej serii, natomiast nie jest to zasadą. W przypadku kolejnej edycji na pewno będziemy o tym informować na naszych serwisach społecznościowych – aby być na bieżąco subskrybuj kanał wydarzeń na Facebooku.

Czy prowadzicie transmisję online z wydarzenia?

Niektóre z wydarzeń są transmitowane online. Jeśli dany event będzie dostępny przez sieć stosowna informacja pojawi się na stronie wydarzenia.

Czy po wydarzeniu zostaną wysłane materiały?

Zależy to od rodzaju wydarzenia. Po większości możesz się spodziewać paczki na mailu, z którego dokonałeś rejestracji.