OFERTY PRACY

Jak mogę zaaplikować na ofertę?

Na konkretną ofertę możesz zaaplikować na jej dedykowanej stronie. Zapoznasz się na niej ze szczegółami oraz zaaplikujesz przez formularz.

Czy do aplikacji będę potrzebować CV?

Tak, Twoje CV jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego. Na jego podstawie nasz Konsultant Kariery będzie mógł przeprowadzić wstępną analizę dopasowania Twojego profilu do konkretnej oferty.

Jak wygląda proces po aplikacji?

Po zaaplikowaniu przez formularz zgłoszeniowy i dostarczeniu CV nasz Konsultant wnikliwie analizuje dopasowanie Twojego profilu do oferty. Jeśli stanowisko pasuje do Ciebie, Konsultant poprowadzi Cię przez dalsze etapy rekrutacji. Jeśli jednak coś sprawiło, że na tym kroku rekrutacja się zakończy, dostaniesz krótką informację o tym jaki czynnik spowodował taką decyzję.

Po jakim czasie ktoś się ze mną skontaktuje?

Niezależnie od wyniku analizy dopasowania Twojego profilu do oferty nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie bądź mailowo do trzech dni roboczych od dnia dostarczenia CV.

Ile czasu muszę czekać na odpowiedź?

Odpowiedź, niezależnie od decyzji, otrzymasz mailowo w przeciągu siedmiu dni od rozmowy kwalifikacyjnej.

Kiedy dostanę feedback?

Otrzymasz go po wyrażeniu chęci jego uzyskania. Nie martw się! Przypomnimy Ci o takiej możliwości w mailu. Feedback otrzymasz do trzech dni roboczych od dnia wysłania prośby dotyczącej jego udzielenia.

Co dostanę w feedbacku?

Każdy feedback zawiera informacje dotyczące mocnych i słabych stron Twojego CV w stosunku do konkretnego stanowiska. Ponadto oceniany jest przebieg Twojej rozmowy kwalifikacyjnej, zarówno pod kątem umiejętności miękkich i twardych.