DLACZEGO PRACA W HIGHER?

ROZWÓJ

Nie boisz się wyzwań? Lubisz odkrywać nowe obszary i zwiększać swoją skuteczność? Wsiadaj na pokład i cała naprzód!

ZESPÓŁ

Higher to nie zlepek przypadkowych osób. Każdy członek zespołu pełni kluczową rolę. Osobno jesteśmy silni. Razem niepowstrzymani.

RZECZYWISTY WPŁYW

Masz pomysł? Wiesz jak zrobić coś lepiej? Współtworzymy nowe rozwiązania. Realizuj własne projekty i wpływaj na kierunek ewolucji Higher.

PRZEDSIĘBIORCZE ŚRODOWISKO

Każda branża ma własny rytm. Nasza tętni życiem. Ludzie stanowią serce każdej firmy. To klucz otwierający wiele furtek.

WSPARCIE

Działamy razem z najlepszymi konsultantami biznesowymi w Polsce. W każdej chwili możesz zwrócić się do Nich po poradę i pomoc.

STARTUPOWY KLIMAT

Na co dzień pracujemy w nietypowej przestrzeni, która uwalnia Naszą produktywność. Duszy tego biura nie da się opisać. Wpadnij i zobacz.

NASZ ZESPÓŁ

MICHAŁ KAPCZUK
Specjalista w zakresie uruchamiania ukrytego potencjału
MATEUSZ WOLIŃSKI
Specjalista od docierania do grupy docelowej
BARTOSZ GRYSZKO
Ekspert od rozwiązań technologicznych
MACIEJ SYCZEWICZ
Specjalista od dostarczania rezultatów
ANGELIKA URBANIAK
Specjalistka od budowania relacji ze społecznością akademicką
KAROLINA MAJOS
Twórca użytecznych treści

DOŁĄCZ DO NAS

WARTOŚCI

KONCENTRUJEMY SIĘ NA KANDYDACIE

Pracując nad rozwiązaniami w samym centrum stawiamy Ciebie. Uważnie słuchamy sugestii i wyciągamy wnioski. Wiemy jak frustrujące potrafi być poszukiwanie pierwszej pracy. Ilość ofert przytłacza, a ich przeglądanie pochłania niezliczone godziny.

Kolejne rozmowy ze znajomymi przechodzącymi przez ten proces i własne obserwacje skłoniły Nas do kroku w nowym kierunku.

PODWAŻAMY STATUS QUO

Panujący przez wiele lat rynek pracodawcy spowodował obniżenie standardów rekrutacyjnych w wielu firmach. Ile razy nie dostałeś potwierdzenia Twojej aplikacji? Jak długo musiałeś czekać na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy w ogóle ktoś skontaktował się z Tobą? Wierzymy, że wiele aktualnie panujących norm da się zmienić. By pracę znajdowało się lepiej.

POSZUKUJEMY NOWYCH ROZWIĄZAŃ

Nie jesteśmy alfą i omegą. Nie mamy gotowych odpowiedzi na wszystkie pytania, ale nie ustajemy w poszukiwaniach. Dzięki działaniu opartym o dane, kreatywność i zaangażowanie Naszego zespołu codziennie odkrywamy nowe możliwości. Ciekawe co czai się za kolejnym zakrętem?

WSPÓŁPRACUJEMY M.IN. Z

DOŁĄCZ DO NAS!