ANGELIKA URBANIAK

Specjalistka od budowania relacji ze społecznością akademicką

Angelika Urbaniak od wielu lat odpowiada za ostateczny kształt projektów akademickich w mediach społecznościowych. Od 2014 roku skoordynowała ponad 20 projektów na Uniwersytecie Łódzkim. Ma na swoim koncie realizację imprez studenckich dla ponad 1500 studentów. Przez ponad 2 lata współpracowała z uczelniami we Francji oraz Niemczech.

Codziennie łączy wiedzę analityka z intuicją marketera. Doświadczenie, które wykorzystuje w Higher, zdobyła realizując projekty e-marketingowe w branży  fotograficznej, szkoleniowej oraz współpracując z największą firmą w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, Pelion S.A.

W swoich publikacjach i wystąpieniach specjalizuje się w obszarze social media. Uwielbia dzielić się praktycznymi wskazówkami z pracy i przemyśleniami nad kierunkiem rozwoju tej dziedziny. Wie, jak rozmawiać i interpretować potrzeby Środowiska Akademickiego.  Tworzy dla Nich rozwiązania, które zaskakują najbardziej wymagających Studentów.

Sprawnie porusza się nie tylko w przestrzeni wirtualnej. Największe wyzwania jednak sama stawia przed sobą. Trenując CrossFit udowadnia, że niemożliwe dla niej nie istnieje.