PIOTR WOJCIUK

Business Development Intern

Wyzwania i sytuacje pozornie bez wyjścia to to, w czym Piotr Wojciuk odnajduje się najlepiej. Swój zapał wykorzystywał już w czasie studiów aktywnie udzielając się w międzynarodowej organizacji studenckiej BEST. Był odpowiedzialny za kluczowe obszary w ponad 25 projektach o zasięgu europejskim. Nie uznaje półśrodków – w działania angażuje 100% umysłu i 200% serca.

W Higher skupia się na rozwoju w obszarze Business Development. Nawiązywanie współpracy z nowymi Partnerami, tworzenie nowych źródeł potencjału i dbałość o najwyższą jakość proponowanych rozwiązań to jego pasja. Odkrył ją w sobie podczas organizacji pierwszej, wielkiej konferencji na Politechnice Warszawskiej, w której był odpowiedzialny za bezpośrednim kontakt z Partnerami Strategicznymi.o od jego skuteczności zależało powodzenie wydarzenia o skali międzynarodowej. Wtedy poczuł, że każdy Klient ma indywidualne potrzeby i nie ma rozwiązań uniwersalnych.

Jego ambicja nie pozwala mu stać w miejscu. Nieustannie angażuje się w nowe przedsięwzięcia i szuka rozwiązań nierozwiązywalnych problemów. To osoba, z którą potencjalne przeszkody przeradzają się w gotowe do wykorzystania okazje.