MISJA

Chcemy stworzyć rzeczywistość, w której każdy student i absolwent z łatwością odnajdzie swoją ścieżkę na rynku pracy.

WARTOŚCI

KONCENTRUJEMY SIĘ NA KANDYDACIE

Pracując nad rozwiązaniami w samym centrum stawiamy Ciebie. Uważnie słuchamy sugestii i wyciągamy wnioski. Wiemy jak frustrujące potrafi być poszukiwanie pierwszej pracy.

Ilość ofert przytłacza, a ich przeglądanie pochłania niezliczone godziny. Kolejne rozmowy ze znajomymi przechodzącymi przez ten proces i własne obserwacje skłoniły Nas do kroku w nowym kierunku.

PODWAŻAMY STATUS QUO

Panujący przez wiele lat rynek pracodawcy spowodował obniżenie standardów rekrutacyjnych w wielu firmach. Ile razy nie dostałeś potwierdzenia Twojej aplikacji? Jak długo musiałeś czekać na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy w ogóle ktoś skontaktował się z Tobą? Wierzymy, że wiele aktualnie panujących norm da się zmienić. By pracę znajdowało się lepiej.

POSZUKUJEMY NOWYCH ROZWIĄZAŃ

Nie jesteśmy alfą i omegą. Nie mamy gotowych odpowiedzi na wszystkie pytania, ale nie ustajemy w poszukiwaniach. Dzięki działaniu opartym o dane, kreatywność i zaangażowanie Naszego zespołu codziennie odkrywamy nowe możliwości. Ciekawe co czai się za kolejnym zakrętem?

Higher to nowoczesna usługa pozwalająca znaleźć dopasowane oferty pracy dla studentów i absolwentów. Zrodzona z potrzeb. Kreowana dzięki pasji.

Moment wkroczenia na rynek pracy to szczególnie istotna chwila w życiu każdej osoby. Nasze pierwsze doświadczenia zawodowe często kształtują przyszłą ścieżkę kariery. Dlatego tak istotne jest podejmowanie właściwych decyzji już na początku. Jak jednak odnaleźć się w gąszczu ofert?

Pomocną dłoń wyciągają Konsultanci Kariery Higher. Korzystając ze wsparcia technologii polecą odpowiednią ofertę pracy, biorąc pod uwagę Twoje umiejętności, predyspozycje i oczekiwania. Wystarczy, że stworzysz profil.

Chcemy stać się mostem łączącym polskie uczelnie z rynkiem pracy. Naturalnym pierwszym krokiem, gdy szukasz stażu, praktyki czy pełnego etatu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacyjny. CV, rozmowa kwalifikacyjna, assessment center to dla Nas codzienność.

Znajdź z Nami pasującą do Ciebie branżę. Swojego Pracodawcę. Swój dział. Swoje stanowisko. Swoje powołanie.

Bo Życie jest za Krótkie na Niewłaściwą Pracę.

Higher Sp. z o.o. 
Krakowskie Przedmieście 79/300
00-079 Warszawa
NIP: 525-263-13-00, KRS: 0000578945, REGON: 362659709