Przyciągnij Kandydatów za pomocą reklamy online

Gdy zwykłe oferty już nie starczą sięgnij po podejście inspirowane najlepszymi praktykami marketingu internetowego.

DNA

Niektóre firmy, z którymi mamy lub mieliśmy przyjemność współpracować

Stwórz swoje podejście

Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Skąd chcesz przyciągnąć Kandydatów?

Gdzie chcesz kierować ruch?

Jakiego wsparcia potrzebujesz?

Skąd przyciągamy Kandydatów?

 • Opracujemy teksty reklam
 • Przygotujemy kreacje graficzne
 • Stworzymy kampanię
 • Dopasujemy targetowanie
 • Zbierzemy statystyki
 • Wyciągniemy wnioski
Facebook

Reklama na Facebooku

Co miesiąc z Facebooka korzysta ponad 2 mld ludzi. To najpopularniejsza platforma społeczna na świecie. Kampanie promocyjne pozwalają dotrzeć do ściśle określonej grupy docelowej, dzięki czemu reklama wyświetli się tylko potencjalnym Kandydatom, bliskim Twojemu profilowi kompetencyjnemu. Wypromujemy oferty pracy, wydarzenia oraz pomożemy zbudować powszechnie kojarzoną markę pracodawcy.

Google

Reklama w Google

Chcesz dotrzeć do szerokiej grupy docelowej, wykraczającej poza media społecznościowe? Z wyszukiwarki Google korzysta około 98% internautów, a sieć reklamowa obejmuje najpopularniejsze strony internetowe w Polsce. Ten rodzaj kampanii najlepiej sprawdzi się w akcjach długofalowych, bo im więcej danych zbierzemy, tym efektywniej będziemy w stanie prowadzić działania reklamowe.

Instagram

Reklama na Instagramie

Zwiększ rozpoznawalność i opowiedz historie o swojej firmie za pomocą wizualnych formatów, takich jak Insta Stories. Ponad 500 mln użytkowników codziennie ogląda relacje swoich ulubionych profili, by być na bieżąco. Stań się dla nich inspiracją i mów, o tym, co ważne dla Twojej firmy. Przekonaj się jak skuteczny może być marketing rekrutacyjny w tym kanale.

LinkedIn

Pozyskiwanie Kandydatów na LinkedIn

690 mln użytkowników tej profesjonalnej sieci społecznościowej to dobre źródło Specjalistów o większym stażu pracy. Dzięki wykorzystaniu reklam LinkedIn Ads lub metody direct search namierzymy osoby z konkretnym doświadczeniem i zainteresujemy je współpracą z Twoją firmą. Nie chcesz biernie czekać na aplikacje wyższej kadry? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

SnapChat

Reklama na Snapchacie

Snapchat to odpowiednie miejsce, gdy chcesz wzmocnić swoje działania employer branding skierowane do generacji Y oraz Z. 229 milionów młodych ludzi codziennie przegląda treści w komunikatorze skupionym na dzieleniu się przeżyciami. Zwiększ rozpoznawalność Twojego miejsca pracy wśród Młodych Talentów, wzbudź ich zainteresowanie i przekuj je w aplikacje.

TikTok

Reklama na TikToku

Idź z duchem czasu! Pozyskuj Młode Talenty na jednej z najchętniej pobieranych aplikacji na całym świecie i ulubionym miejscu nastolatków z pokolenia Z. Przy 800 milionach aktywnych użytkowników miesięcznie TikTok stał się wiodącą platformą dedykowaną krótkim treściom wideo. Dzięki wykorzystaniu olbrzymiego zaangażowania odbiorców możesz szybko połączyć się z następną generacją pracowników.

YouTube

Reklama na YouTube

Łatwiej jest przyciągnąć kolejnych Kandydatów, gdy wiedzą, jaka jest Twoja firma. Jeżeli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców to nie może Cię zabraknąć na drugiej, najczęściej odwiedzanej stronie na świecie. Co miesiąc loguje się na niej ponad 2 mld użytkowników. Pomożemy Ci stworzyć unikalne kreacje, które wyświetlą się im w trakcie oglądania filmów lub podczas ich wyszukiwania.

Gdzie kierujemy ruch?

 • Zaplanujemy układ i zawartość strony
 • Stworzymy opisy
 • Zbudujemy stronę przyjazną mobile
 • Zainstalujemy zaawansowaną analitykę
 • Zadbamy o Candidate Experience
 • Zabezpieczymy przetwarzanie danych osobowych
-

Inteligenta oferta pracy

Ogłoszenie rekrutacyjne to najważniejsze miejsce na ścieżce decyzyjnej Kandydata. To tutaj budujesz pierwsze wrażenie, które bezpowrotnie wpłynie na poziom zainteresowania Twoją ofertą. Wykorzystaj w pełni tę okazję i przyciągnij więcej Talentów do prowadzonych rekrutacji za pomocą oferty pracy Workate.

-

Dedykowana strona www

Niezależnie czy chcesz wypromować ofertę pracy, konkretne wydarzenie czy inną inicjatywę, potrzebujesz strony z pigułką najważniejszych informacji. Zaprojektujemy dedykowany landing page, który ułatwi zainteresowanym zapoznanie się ze wszystkim aspektami i pozwoli w prosty sposób zgłosić chęć udziału.

-

Zakładka kariera

Gdy myślisz o długofalowych działaniach employer branding wzmacniających Twoją markę i generujących naturalny spływ Kandydatów, dobrze jest przyjrzeć się temu, jak prezentujesz firmę w sieci. Pomożemy Ci zoptymalizować stronę kariery, by zaczęła generować więcej i lepiej dopasowanych aplikacji.

Jakiego wsparcia potrzebujesz?

 • Realizujemy procesy zgodnie z Twoimi wytycznymi
 • Dbamy o doświadczenie Kandydata
 • Działamy dynamicznie i przejrzyście
-

Prowadzenie komunikacji

Nie masz czasu na odpowiadanie zgłoszonym na ich pytania lub nie wiesz jak prowadzić spójny proces komunikacji? Zaopiekujemy się interakcjami w Twoim imieniu, by wszyscy zainteresowani dostali właściwe informacje we właściwym czasie.

-

Selekcja CV

Chcesz porozmawiać tylko z dopasowanymi osobami? Ustalimy z Tobą podstawowe kryteria wyboru i przeprowadzimy pierwszy screening Kandydatów. Zadbamy też o to, by wszystkie dokumenty były aktualne, a rekomendacje przedstawimy w przejrzystej formie.

-

Przeprowadzenie interview

Ze względu na gorący okres potrzebujesz zminimalizować zaangażowanie w projekt i odciążyć swoje siły HR? Poprowadzimy rozmowy kwalifikacyjne wg. podanego schematu, a wszystkie odpowiedzi Kandydatów dokładnie zapiszemy.

-

Przygotowanie raportu

Przeprowadzenie inicjatywy to jedno, ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań to drugie. Opracujemy raport, z którego z łatwością wyciągniesz wnioski. Potrzebujesz bardzo nietypowych danych? Daj znać - przygotujemy podejście pozwalające je zebrać.

Jak rekrutacja online wpłynie na Twoją firmę?

 • Zdobędziesz dopasowane aplikacje od wysokiej jakości Kandydatów pasywnych
 • Dotrzesz wyłącznie do ściśle określonej grupy odbiorców
 • Znajdziesz nowe źródła pozyskiwania Talentów
 • Zrozumiesz, co przyciąga potencjalnych pracowników do Twojej organizacji
 • Zbierzesz statystyki, które ułatwią Ci optymalizację procesów rekrutacyjnych

Zrealizowaliśmy

0
projektów online

Dotarliśmy do

0
potencjalnych pracowników

Pozyskaliśmy

0
Kandydatów

Zostaw do siebie kontakt i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Michał Kapczuk CEO