MICHAŁ KAPCZUK

Specjalista w zakresie uruchamiania ukrytego potencjału

Niezależnie czy chodzi o ludzi, przedsięwzięcie czy porozumienie Michał Kapczuk to ekspert w uruchamianiu ukrytego potencjału. Jego unikalne spojrzenie na biznes ułatwia odnaleźć nowe możliwości.

Po doświadczeniach zdobytych na rynku akademickim i niezliczonych rozmowach z największymi pracodawcami w kraju zdecydował zaangażować się w zbudowanie innowacyjnego rozwiązania łączącego te dwa światy – Higher.

Swoje doświadczenie z rynkiem Młodych Talentów rozpoczął już w trakcie II roku studiów jako Prezes Koła Naukowego Finansów Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki umiejętnemu łączeniu partnerów biznesowych z uczelnią w ciągu pierwszego roku przeprowadził razem z członkami koła ponad 40 projektów.

Jednak to dalej było dla Niego za mało. Równolegle z prowadzeniem Koła Finansów podjął się wyzwania, jakim było zbudowanie pierwszego w Europie programu pozauczelnianej edukacji biznesowej dla studentów i absolwentów – AKADOS. Stworzył jej strukturę organizacyjną oraz przyczynił się do rozwoju projektu do skali ogólnopolskiej.

Umiejętność ‘uruchamiania ludzi’, nawiązywania relacji biznesowych oraz koordynowania wielu obszarów jednocześnie pozwoliła na zrealizowanie przez organizacje, którymi zarządzał w przeciągu 3 lat działalności ok. 200 wydarzeń w 18 miastach Polski, w których wzięło udział ok. 25 000 osób.

Współpracował m.in. z: Microsoft, Coca-Cola, Coca Cola HBC, P&G, EY, Deloitte, PwC, PZU, AVIVA, UOKiK, KNF, GPW, MARS, PGNiG, PKO BP, Getin Bank i wieloma innymi korporacjami, a także średnimi i małymi przedsiębiorstwami.